Питна вода для краси та здоров’я

Мрія кожної жінки – бути стрункою, гарною та здоровою. Зайва вага породжує комплекси та невдоволення собою. Для того, щоб легко та без зайвих зусиль досягти бажаного результату, достатньо просто пити чисту воду в достатній кількості. Дієтологи всього світу давно дійшли згоди: для підтримки свого організму здоровим треба правильно харчуватися, багато рухатись та пити якісну воду. Адже саме вода – це вірний засіб для досягнення Вашої мети мати прекрасну фігуру та не витрачати купу грошей на різні БАДи, дорогі пігулки та особистих дієтологів.

Більш ніж на 2/3 людина складається з води. Вода є головним елементом, головною складовою функціонування організму. Оптимально людина має вживати 1,5 – 2 літри води, при цьому метаболізм прискорюється на 3-5%. А це означає, що і худнути людина буде на 3-5 % швидше. Дуже важлива температура вживання води – вона має бути кімнатною, але аж ніяк не холодною. Така вода засвоюється набагато краще. Ще одна важлива рекомендація дієтологів – вода online casino має бути негазованою. Газована вода порушує травлення та негативно впливає на обмін речовин.

Більшість досліджень довели, що вживати воду найкраще всього перед прийняттям їжі, за 20-30 хвилин. Шлунок наповнюється водою і таким чином знижується апетит. Ви вже не з’їсте великий обсяг їжі і зможете значно знизити кількість калорій. Дуже важливо, що цей метод достатньо легкий та безпечний, він не нашкодить вашому здоров’ю, на відміну від кількаденних голодувань та сумнівних дієт. Але у всьому треба знати міру – занадто велика кількість води негативно впливає на роботу нирок та серця. Пити воду треба по декілька ковтків, не більше однієї склянки за один раз. Притримуйтесь норми 1,5 – 2 літри на день, при тривалих фізичних навантаженнях – 3л.

Людині, яка випиває малу кількість води, загрожує «приховане зневоднення». Намагання компенсувати дефіцит води кількістю їжі призводить до зростання апетиту. Якщо кількість води недостатня, знижується загальний тонус організму, з’являється почуття втоми, головний біль, роздратування.

Вода – це життя! Правильне вживання чистої питної води та здорове харчування дозволять Вам гарно почуватись та позбутися зайвих кілограмів!

Замовляйте доставку питної води вже сьогодні – подбайте про ваше здоров”я!